Kategorijas
Pirkumu grozs

Piegādes informācija

Interneta veikals padara iepirkšanos vienkāršu un ērtu - izdari pasūtījumu, izvēlies vēlamo apmaksas un piegādes veidu un saņem savu jauno pirkumu maksimāli ātri. Piedāvājam piegādāt uz Tavu vēlamo adresi, vai arī saņemt kādā no piegādes punktiem. 

simpleliving.lv vari norēķināties ar pārskaitījumu vai saņemt līzingā iegādātās preces. 

Piegāde uz Omniva pakomātu. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsi pakomāta atvēršanas kodu. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas. Ja neizņemsi sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas tiks atgriezts atpakaļ simpleliving noliktavā. 

Piegāde uz vēlamo adresi ar kurjeru. Lai kurjers varētu piegādāt sūtījumu, noformējot pasūtījumu, obligāti pievieno sava tālruņa numuru. Tiklīdz sūtījums būs pienācis, ar Tevi sazināsies kurjers, lai vienotos par piegādes laiku. Ja būsi izvēlējies piegādi ar Latvijas Pasta kurjeru, taču piegādi īstenot nebūs iespējams, sūtījums tiks nosūtīs uz tuvāko pasta nodaļu. Tev tiks nosūtīts paziņojums par sūtījuma pienākšanu, pamatojoties uz kuru  varēsi to saņemt sūtījuma paziņojumā norādītajā pasta nodaļā. 
Ja pasūtītās preces nav iespējams izsūtīt no noliktavas vienā sūtījumā, tās tiks izsūtītas vairākos sūtījumos, bet pasta izdevumi tiks iekasēti tikai vienu reizi. Izvēloties sūtījuma piegādi ar kurjeru, preces tiek piegādātas tikai līdz ēkas ārdurvīm. Tādēļ lūdzam parūpēties par preces tālāko piegādi (piemēram, uznešanu dzīvoklī) pašiem.

Svarīgi!

Līzinga gadījumā dokumentus var parakstīt tikai līzinga iesniedzējs. Lūdzu, sagatavo pases kopiju, ko iesniegt kurjeram vai Pasta nodaļā.

* Pircēja pienākums saņemot preci pirms pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtēt preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē, vai nav redzami iepakojuma vai preces vizuāli defekti. Ja tiek atklāti defekti pircējam ir tiesības attiekties pieņemt preci un par minēto faktu nekavējoties informēt pārdevēju, lai varētu iespējams ātrākajā termiņā veikt bojātās preces nomaiņu.

 

 

Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips