Kategorijas
Pirkumu grozs

Gludekļi

Ražotājs: ESPERANZA Modelis: anEHI004
Esperanza TULLE tvaika gludeklis būs ideāli piemērots katrā mājsaimniecībā. Tā ir aprīkota ar tādām īpašībām kā tvaika strūklas vai pret-pilienu šķīdums gludināšanas laikā zemākā temperatūrā.Tās modernā keramikas pamatne nav pielipusi un gludi iet cauri jebkuram materiālam. Vienmērīgi sadalīts siltu..
16,00€
Bez nodokļa:16,00€
Ražotājs: ESPERANZA Modelis: anEHI005
Esperanza SILK tvaika gludeklis būs ideāli piemērots katrā mājsaimniecībā.Tā ir aprīkota ar tādām funkcijām kā: tvaika noplūde vai pret-pilienu šķīdums gludināšanas laikā zemākā temperatūrā.Pateicoties izcilajai neslīdošā pamatnei, gludeklis iet cauri jebkuram materiālam.Vienmērīgi sadalīts siltums ..
14,00€
Bez nodokļa:14,00€
Ražotājs: ESPERANZA Modelis: anEHI001
Esperanza SMOOTHER gludeklis darbosies perfekti mājās vai prom. Tas ir mazs, viegls, ērts un, galvenokārt, viegli lietojams.Tas ir aprīkots ar izturīgu pamatni, kas pārklāta ar nelipnu pārklājumu, kas vienmērīgi pārklājas ar visu veidu materiāliem.Vadības gaisma informē par tās darbību, kamēr potenc..
9,00€
Bez nodokļa:9,00€
Ražotājs: ESPERANZA Modelis: anEHI002
Esperanza SLIDER tvaika gludeklis būs ideāli piemērots katrā mājsaimniecībā.Tā ir aprīkota ar tādām funkcijām kā: tvaika vai pilienveida šķīduma pārraušana gludināšanas laikā zemākā temperatūrā.Tās keramikas pamatne nav pielipusi un gludi iet cauri jebkuram materiālam.Vienmērīgi sadalīts siltums (vi..
15,00€
Bez nodokļa:15,00€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips